| Parameter | Value |
|---|---|
| Capacitance | 2.2 nF |
| Tolerance | 10 % |
| Length | 8.5 mm |
| Width | 3.5 mm |
| Max Operating Temperature | 85 °C |
| Min Operating Temperature | -40 °C |
| Height | 7.5 mm |
| Packaging | Bulk |
| Voltage Rating | 100 V |
| RoHS | Compliant |
| Impedance | |
| Current | 6 A |
| DC Resistance (DCR) | |
| Number of Channels | 1 |
| Number of Lines | |
| ESD Protection | No |
| Chemistry/Technology | LC (T-Type) |
| Filter Order | 3rd |
Out of Stock
Distributors
--
Unit Price$--
Ext.Price$--
| Qty | Unit Price | Ext.Price |
|---|---|---|
No data | ||
