
| Parameter | Value |
|---|---|
| Height - Seated (Max) | 0.7 mm |
| Max Operating Temperature | 85 °C |
| Min Operating Temperature | -40 °C |
| Packaging | Reel |
| RoHS | Compliant |
| Frequency | 24 MHz |
| Frequency Stability | 25 ppm |
| Load Capacitance | 15 pF |
| Type | XO (Standard) |
| Operating Supply Voltage | 1.6 V to 3.63 V |
| Supply Current | 5 mA |
| Output Format | CMOS |
| Base Resonator | Crystal |
Stock: 3551
Distributors
pcbx
Unit Price$0.85750
Ext.Price$0.85750
| Qty | Unit Price | Ext.Price |
|---|---|---|
| 1 | $0.85750 | $0.85750 |
| 10 | $0.75063 | $7.50630 |
| 25 | $0.74117 | $18.52925 |
| 50 | $0.73182 | $36.59100 |
| 100 | $0.71409 | $71.40900 |
| 300 | $0.69679 | $209.03700 |
| 500 | $0.67991 | $339.95500 |
| 1000 | $0.66343 | $663.43000 |
| 3000 | $0.55485 | $1664.55000 |
