
| Parameter | Value |
|---|---|
| Height - Seated (Max) | 0.9 mm |
| Max Operating Temperature | 85 °C |
| Min Operating Temperature | -40 °C |
| Packaging | Reel |
| RoHS | Compliant |
| Frequency Stability | 50 ppm |
| Load Capacitance | 15 pF |
| Type | XO (Standard) |
| Operating Supply Voltage | 1.6 V to 3.6 V |
| Supply Current | 6 mA |
| Schedule B | 8542390000 |
| Output Format | HCMOS |
| Base Resonator | Crystal |
| Frequency | 12 MHz |
Stock: 2121
Distributors
pcbx
Unit Price$0.75747
Ext.Price$0.75747
| Qty | Unit Price | Ext.Price |
|---|---|---|
| 1 | $0.75747 | $0.75747 |
| 10 | $0.62239 | $6.22390 |
| 25 | $0.60943 | $15.23575 |
| 50 | $0.59674 | $29.83700 |
| 100 | $0.55570 | $55.57000 |
| 300 | $0.53657 | $160.97100 |
| 500 | $0.51809 | $259.04500 |
| 1000 | $0.49671 | $496.71000 |
| 3000 | $0.45910 | $1377.30000 |
| 5000 | $0.43089 | $2154.45000 |
