
| Parameter | Value |
|---|---|
| lead free status | Lead Free |
| rohs status | Compliant |
| Frequency | 25 MHz |
| Max Operating Temperature | 85 °C |
| Packaging | Reel |
| Frequency Stability | 25 ppm |
| Min Operating Temperature | -40 °C |
| RoHS | Compliant |
| Operating Supply Voltage | 2 V |
| Type | XO (Standard) |
| Load Capacitance | 15 pF |
| Height - Seated (Max) | 0.8 mm |
| Supply Current | 7 mA |
| Base Resonator | Crystal |
| Output Format | HCMOS |
Stock: 11479
Distributors
pcbx
Unit Price$0.68822
Ext.Price$0.68822
| Qty | Unit Price | Ext.Price |
|---|---|---|
| 1 | $0.68822 | $0.68822 |
| 10 | $0.56511 | $5.65110 |
| 25 | $0.55126 | $13.78150 |
| 50 | $0.53775 | $26.88750 |
| 100 | $0.51809 | $51.80900 |
| 300 | $0.48406 | $145.21800 |
| 500 | $0.45226 | $226.13000 |
| 1000 | $0.43601 | $436.01000 |
| 3000 | $0.41720 | $1251.60000 |
| 5000 | $0.41037 | $2051.85000 |
