
| Parameter | Value |
|---|---|
| Frequency | 32 MHz |
| Max Operating Temperature | 85 °C |
| Min Operating Temperature | -40 °C |
| Packaging | Reel |
| Frequency Stability | 25 ppm |
| RoHS | Compliant |
| Operating Supply Voltage | 2 V |
| Type | XO (Standard) |
| Load Capacitance | 15 pF |
| Height - Seated (Max) | 0.8 mm |
| Supply Current | 7 mA |
| Base Resonator | Crystal |
| Output Format | HCMOS |
Out of Stock
Distributors
--
Unit Price$--
Ext.Price$--
| Qty | Unit Price | Ext.Price |
|---|---|---|
No data | ||
