
| Parameter | Value |
|---|---|
| Length | 3.2004 mm |
| Width | 2.4892 mm |
| Max Operating Temperature | 85 °C |
| Min Operating Temperature | -30 °C |
| Height | 1.7018 mm |
| RoHS | Compliant |
| Frequency | 100 MHz |
| Frequency Stability | 2.5 ppm |
| Max Supply Current | 30 mA |
| Load Capacitance | 15 pF |
| Type | TCXO |
| Output Format | HCMOS |
| Base Resonator | Crystal |
| Height - Seated (Max) | 1.7 mm |
| Packaging | Tray |
| Supply Current | 30 mA |
Stock: 219
Distributors
pcbx
Unit Price$6.95314
Ext.Price$6.95314
| Qty | Unit Price | Ext.Price |
|---|---|---|
| 1 | $6.95314 | $6.95314 |
| 10 | $5.71350 | $57.13500 |
| 25 | $5.59642 | $139.91050 |
| 50 | $5.48181 | $274.09050 |
| 100 | $5.25013 | $525.01300 |
| 300 | $5.03634 | $1510.90200 |
| 500 | $4.83120 | $2415.60000 |
| 1000 | $4.69356 | $4693.56000 |
