| Parameter | Value |
|---|---|
| Tolerance | 7.5 % |
| Width | 1 mm |
| Max Operating Temperature | 125 °C |
| Min Operating Temperature | -55 °C |
| Number of Pins | 4 |
| Power Rating | 40 mW |
| Height | 350 µm |
| Packaging | Reel |
| Lead Free | Lead Free |
| Radiation Hardening | No |
| RoHS | Compliant |
| Impedance | 50 Ω |
| Frequency | |
| Interface | |
| Operating Supply Voltage | |
| Lifecycle Status | Production (Last Updated: 5 months ago) |
| Max Power Dissipation | |
| Max Supply Voltage | |
| Min Supply Voltage | |
| Operating Supply Current | |
| Gain | |
| Max Frequency | 3 GHz |
| Attenuation Value | 4 dB |
Out of Stock
Distributors
--
Unit Price$--
Ext.Price$--
| Qty | Unit Price | Ext.Price |
|---|---|---|
No data | ||
