| Parameter | Value |
|---|---|
| Max Operating Temperature | 85 °C |
| Min Operating Temperature | -40 °C |
| Height | 400 µm |
| Packaging | Reel |
| RoHS | Compliant |
| Impedance | 35 mΩ |
| Self Resonant Frequency | 100 MHz |
| DC Resistance (DCR) | 4 mΩ |
| Max Current Rating | 100 mA |
| Lifecycle Status | Production (Last Updated: 2 months ago) |
| Schedule B | 8504500000 |
Out of Stock
Distributors
--
Unit Price$--
Ext.Price$--
| Qty | Unit Price | Ext.Price |
|---|---|---|
No data | ||
