
| Parameter | Value |
|---|---|
| Min Operating Temperature | -40 °C |
| Tolerance | 20 % |
| Max Operating Temperature | 85 °C |
| RoHS | Compliant |
| Impedance | 90 Ω |
| Length | 1.25 mm |
| Width | 1 mm |
| Packaging | Reel |
| DC Resistance (DCR) | 2.5 Ω |
| Self Resonant Frequency | 100 MHz |
| Max Current Rating | 130 mA |
| Type | Signal Line |
| Voltage Rating (DC) | 5 V |
| Number of Lines | 2 |
Stock: 9258
Distributors
pcbx
Unit Price$0.17290
Ext.Price$0.17290
| Qty | Unit Price | Ext.Price |
|---|---|---|
| 1 | $0.17290 | $0.17290 |
| 10 | $0.15260 | $1.52600 |
| 50 | $0.13469 | $6.73450 |
| 100 | $0.11544 | $11.54400 |
| 500 | $0.09894 | $49.47000 |
| 1000 | $0.09408 | $94.08000 |
| 3000 | $0.08946 | $268.38000 |
| 5000 | $0.08506 | $425.30000 |
