

| Parameter | Value |
|---|---|
| Capacitance | 7 pF |
| Max Operating Temperature | 105 °C |
| Min Operating Temperature | -30 °C |
| Packaging | Reel |
| RoHS | Compliant |
| Frequency | 19.2 MHz |
| Frequency Stability | 12 ppm |
| Frequency Tolerance | 10 ppm |
Out of Stock
Distributors
--
Unit Price$--
Ext.Price$--
| Qty | Unit Price | Ext.Price |
|---|---|---|
No data | ||
