
| Parameter | Value |
|---|---|
| Capacitance | 220 pF |
| Voltage Rating (DC) | 6.7 V |
| Max Operating Temperature | 85 °C |
| Min Operating Temperature | -40 °C |
| Packaging | Reel |
| RoHS | Compliant |
| Lifecycle Status | Production (Last Updated: 5 months ago) |
| Varistor Voltage | 12 V |
| Schedule B | 8533400080 |
| Peak Surge Current | 10 A |
Stock: 3689
Distributors
pcbx
Unit Price$0.09196
Ext.Price$0.09196
| Qty | Unit Price | Ext.Price |
|---|---|---|
| 1 | $0.09196 | $0.09196 |
| 10 | $0.04598 | $0.45980 |
| 50 | $0.04079 | $2.03950 |
| 100 | $0.03618 | $3.61800 |
| 500 | $0.03140 | $15.70000 |
| 1000 | $0.02726 | $27.26000 |
| 3000 | $0.02579 | $77.37000 |
| 5000 | $0.02440 | $122.00000 |
| 10000 | $0.02293 | $229.30000 |
