
| Parameter | Value |
|---|---|
| Termination | Crimp |
| Max Operating Temperature | 105 °C |
| Min Operating Temperature | -55 °C |
| Packaging | Bulk |
| RoHS | Compliant |
| Pitch | 3.81 mm |
| Gender | Plug |
| Number of Positions | 4 |
| Number of Rows | 1 |
Stock: 27
Distributors
pcbx
Unit Price$0.81987
Ext.Price$0.81987
| Qty | Unit Price | Ext.Price |
|---|---|---|
| 1 | $0.81987 | $0.81987 |
| 10 | $0.69506 | $6.95060 |
| 25 | $0.65060 | $16.26500 |
| 50 | $0.63590 | $31.79500 |
| 100 | $0.62153 | $62.15300 |
| 300 | $0.55868 | $167.60400 |
| 500 | $0.50218 | $251.09000 |
| 1000 | $0.45140 | $451.40000 |
| 3000 | $0.42224 | $1266.72000 |
| 5000 | $0.39497 | $1974.85000 |
