
| Parameter | Value |
|---|---|
| Max Operating Temperature | 85 °C |
| Min Operating Temperature | -40 °C |
| Power Rating | 15 W |
| Packaging | Box |
| RoHS | Compliant |
| Min Input Voltage | 18 V |
| Max Output Current | 2 A |
| Max Input Voltage | 75 V |
| Number of Outputs | 2 |
| Isolation Voltage | 1.5 kV |
| Output Power | 15 W |
| Efficiency | 84 % |
| Voltage - Output 1 | 3.3 V |
| Voltage - Output 2 | -3.3 V |
Stock: 2
Distributors
pcbx
Unit Price$11.00266
Ext.Price$11.00266
| Qty | Unit Price | Ext.Price |
|---|---|---|
| 1 | $11.00266 | $11.00266 |
| 10 | $10.49779 | $104.97790 |
| 25 | $9.95429 | $248.85725 |
| 50 | $9.43892 | $471.94600 |
| 100 | $8.95038 | $895.03800 |
