
| Parameter | Value |
|---|---|
| RoHS | Compliant |
| Q Factor | 30 |
| DC Resistance (DCR) | 630 mΩ |
| Current Rating | 400 mA |
| Tolerance | 5 % |
| Height - Seated (Max) | 0.95 mm |
| Packaging | Reel |
| Self Resonant Frequency | 1.4 GHz |
| Inductance | 100 nH |
| Core Material | Ferrite |
| Shielding | Shielded |
| Test Frequency | 150 MHz |
Stock: 87
Distributors
pcbx
Unit Price$0.07796
Ext.Price$0.07796
| Qty | Unit Price | Ext.Price |
|---|---|---|
| 1 | $0.07796 | $0.07796 |
| 10 | $0.03898 | $0.38980 |
| 50 | $0.03591 | $1.79550 |
| 100 | $0.03308 | $3.30800 |
| 500 | $0.03047 | $15.23500 |
| 1000 | $0.02807 | $28.07000 |
| 3000 | $0.02586 | $77.58000 |
| 5000 | $0.02382 | $119.10000 |
| 10000 | $0.02195 | $219.50000 |
