
| Parameter | Value |
|---|---|
| Q Factor | 25 |
| RoHS | Compliant |
| DC Resistance (DCR) | 1.55 Ω |
| Current Rating | 200 mA |
| Self Resonant Frequency | 900 MHz |
| Inductance | 200 nH |
| Core Material | Ceramic |
| Tolerance | 5 % |
| Packaging | Reel |
Stock: 111
Distributors
pcbx
Unit Price$0.08678
Ext.Price$0.08678
| Qty | Unit Price | Ext.Price |
|---|---|---|
| 1 | $0.08678 | $0.08678 |
| 10 | $0.04339 | $0.43390 |
| 50 | $0.03941 | $1.97050 |
| 100 | $0.03579 | $3.57900 |
| 500 | $0.03211 | $16.05500 |
| 1000 | $0.02881 | $28.81000 |
| 3000 | $0.02570 | $77.10000 |
| 5000 | $0.02293 | $114.65000 |
