
| Parameter | Value |
|---|---|
| Tolerance | 5 % |
| Height - Seated (Max) | 2.25 mm |
| Max Operating Temperature | 125 °C |
| Min Operating Temperature | -55 °C |
| Packaging | Reel |
| RoHS | Compliant |
| Self Resonant Frequency | 3.2 GHz |
| Type | Wirewound |
| Q Factor | 40 |
| DC Resistance (DCR) | 100 mΩ |
| Shielding | Shielded |
| Inductance | 15 nH |
| Core Material | Ferrite |
| Current Rating | 1 A |
Stock: 1057
Distributors
pcbx
Unit Price$0.14804
Ext.Price$0.14804
| Qty | Unit Price | Ext.Price |
|---|---|---|
| 1 | $0.14804 | $0.14804 |
| 10 | $0.07402 | $0.74020 |
| 50 | $0.06731 | $3.36550 |
| 100 | $0.06121 | $6.12100 |
| 500 | $0.05602 | $28.01000 |
| 1000 | $0.05127 | $51.27000 |
| 3000 | $0.04692 | $140.76000 |
| 5000 | $0.04294 | $214.70000 |
| 10000 | $0.03930 | $393.00000 |
