
| Parameter | Value |
|---|---|
| Length | 12.3 mm |
| Width | 9.6 mm |
| Max Operating Temperature | 105 °C |
| Min Operating Temperature | -25 °C |
| Height | 7.2 mm |
| Packaging | Tray |
| RoHS | Compliant |
| DC Resistance (DCR) | 40 mΩ |
| Number of Lines | 2 |
| Inductance | 1 mH |
Out of Stock
Distributors
--
Unit Price$--
Ext.Price$--
| Qty | Unit Price | Ext.Price |
|---|---|---|
No data | ||
