
| Parameter | Value |
|---|---|
| Capacitance | 100 nF |
| Tolerance | 5 % |
| Length | 2 mm |
| Width | 1.25 mm |
| Max Operating Temperature | 125 °C |
| Min Operating Temperature | -55 °C |
| Dielectric | X7R |
| Packaging | Reel |
| Depth | 1.25 mm |
| Thickness | 1.25 mm |
| RoHS | Compliant |
| Lifecycle Status | NRND (Last Updated: 1 month ago) |
| Schedule B | 8532240020 |
| Manufacturer Lifecycle Status | NRND (Last Updated: 1 month ago) |
| Voltage Rating | 50 V |
Out of Stock
Distributors
--
Unit Price$--
Ext.Price$--
| Qty | Unit Price | Ext.Price |
|---|---|---|
No data | ||
