GHB1005KF-471T03
Manufacturer:
TAI-TECH
Mfr.Part #:
GHB1005KF-471T03
Datasheet:
Description:
Ferrite Beads and Chips 0402(1005 Metric) SMD/SMT 470 Ω 300 mA
ParameterValue
Number of Lines1
RoHSCompliant
Length1 mm
Max Operating Temperature125 °C
Min Operating Temperature-40 °C
Impedance470 Ω
Height0.5 mm
PackagingReel
Width0.5 mm
Tolerance25 %
Max Current Rating300 mA
DC Resistance (DCR)850 mΩ