
| Parameter | Value |
|---|---|
| Max Operating Temperature | 125 °C |
| Min Operating Temperature | -40 °C |
| Packaging | Reel |
| RoHS | Compliant |
| Max Supply Voltage | 15 V |
| Min Supply Voltage | 3 V |
| Number of Channels | 8 |
| Turn-On Delay Time | 280 ns |
| Turn-Off Delay Time | 290 ns |
| -3db Bandwidth | 70 MHz |
| On Resistance (RON) | 2.5 kΩ |
| Configuration | 1 x 8:1 |
Stock: 17425
Distributors
pcbx
Unit Price$0.45055
Ext.Price$0.45055
| Qty | Unit Price | Ext.Price |
|---|---|---|
| 1 | $0.45055 | $0.45055 |
| 10 | $0.31974 | $3.19740 |
| 25 | $0.29157 | $7.28925 |
| 50 | $0.26588 | $13.29400 |
| 100 | $0.24964 | $24.96400 |
| 300 | $0.23417 | $70.25100 |
| 500 | $0.21966 | $109.83000 |
| 1000 | $0.20604 | $206.04000 |
