



| Parameter | Value |
|---|---|
| Min Operating Temperature | -40 °C |
| Max Operating Temperature | 85 °C |
| Max Supply Voltage | 15 V |
| Number of Bits | 24 |
| Min Supply Voltage | 3 V |
| Number of Bits per Element | 24 |
| Number of Elements | 1 |
| Reset | Asynchronous |
| Clock Edge Trigger Type | Negative Edge |
| RoHS | Compliant |
| Packaging | Reel |
| Count Rate | 35 MHz |
Stock: 1381
Distributors
pcbx
Unit Price$0.63401
Ext.Price$0.63401
| Qty | Unit Price | Ext.Price |
|---|---|---|
| 1 | $0.63401 | $0.63401 |
| 10 | $0.45478 | $4.54780 |
| 25 | $0.41754 | $10.43850 |
| 50 | $0.38334 | $19.16700 |
| 100 | $0.36129 | $36.12900 |
| 300 | $0.34206 | $102.61800 |
| 500 | $0.32385 | $161.92500 |
| 1000 | $0.31225 | $312.25000 |
