
| Parameter | Value |
|---|---|
| Max Operating Temperature | 85 °C |
| Min Operating Temperature | -40 °C |
| Number of Pins | 16 |
| Packaging | Reel |
| Radiation Hardening | No |
| RoHS | Compliant |
| Weight | 200.686274 mg |
| Contact Plating | Gold |
| Number of Elements | 2 |
| Operating Supply Voltage | 12 V |
| Lifecycle Status | Production (Last Updated: 1 day ago) |
| Max Supply Voltage | 15 V |
| Min Supply Voltage | 3 V |
| Turn-On Delay Time | 80 ns |
| Quiescent Current | 80 µA |
| Propagation Delay | 305 ns |
| Max Supply Current | 80 µA |
| High Level Output Current | -3.6 mA |
| Low Level Output Current | 3.6 mA |
| Logic Function | Multivibrator |
| Independent Circuits | 2 |
| Schmitt Trigger Input | No |
| Manufacturer Lifecycle Status | RELEASED FOR SUPPLY (Last Updated: 1 day ago) |
| Number of Circuits | 2 |
Out of Stock
Distributors
--
Unit Price$--
Ext.Price$--
| Qty | Unit Price | Ext.Price |
|---|---|---|
No data | ||
