
| Parameter | Value |
|---|---|
| Packaging | Reel |
| Max Operating Temperature | 85 °C |
| Min Operating Temperature | -40 °C |
| Max Supply Voltage | 15 V |
| Min Supply Voltage | 3 V |
| RoHS | Compliant |
| Type | Programmable |
| Operating Supply Current | 500 µA |
| Frequency | 36 MHz |
Stock: 8
Distributors
pcbx
Unit Price$0.80107
Ext.Price$0.80107
| Qty | Unit Price | Ext.Price |
|---|---|---|
| 1 | $0.80107 | $0.80107 |
| 10 | $0.49928 | $4.99280 |
| 25 | $0.49928 | $12.48200 |
| 50 | $0.49928 | $24.96400 |
| 100 | $0.49928 | $49.92800 |
| 300 | $0.49928 | $149.78400 |
| 500 | $0.49928 | $249.64000 |
| 1000 | $0.49928 | $499.28000 |
