
| Parameter | Value |
|---|---|
| Min Supply Voltage | 3 V |
| RoHS | Compliant |
| Max Operating Temperature | 85 °C |
| Min Operating Temperature | -40 °C |
| Packaging | Tube |
| Type | Surface Mount Data Line Chokes |
| Max Supply Voltage | 15 V |
| Output Current | -3 A |
Out of Stock
Distributors
--
Unit Price$--
Ext.Price$--
| Qty | Unit Price | Ext.Price |
|---|---|---|
No data | ||
