
| Parameter | Value |
|---|---|
| Min Operating Temperature | -40 °C |
| Max Operating Temperature | 85 °C |
| RoHS | Compliant |
| Packaging | Tube |
| Operating Supply Voltage | 3 V to 6 V |
| Max Supply Voltage | 6 V |
| Min Supply Voltage | 3 V |
| Operating Supply Current | 5 mA |
| Data Rate | 64 kBaud, 38.4 kBaud |
Out of Stock
Distributors
--
Unit Price$--
Ext.Price$--
| Qty | Unit Price | Ext.Price |
|---|---|---|
No data | ||
