
| Parameter | Value |
|---|---|
| Length | 2 mm |
| Width | 1.25 mm |
| Max Operating Temperature | 125 °C |
| Min Operating Temperature | -40 °C |
| Height | 1.1 mm |
| Packaging | Reel |
| RoHS | Compliant |
| Impedance | 80 Ω |
| DC Resistance (DCR) | 10 mΩ |
| Max Current Rating | 5 A |
| Number of Lines | 1 |
Stock: 14457
Distributors
pcbx
Unit Price$0.06355
Ext.Price$0.06355
| Qty | Unit Price | Ext.Price |
|---|---|---|
| 1 | $0.06355 | $0.06355 |
| 10 | $0.03578 | $0.35780 |
| 50 | $0.02798 | $1.39900 |
| 100 | $0.02511 | $2.51100 |
| 500 | $0.01927 | $9.63500 |
| 1000 | $0.01707 | $17.07000 |
| 3000 | $0.03179 | $95.37000 |
