
| Parameter | Value |
|---|---|
| Termination | |
| Max Operating Temperature | 85 °C |
| Min Operating Temperature | -40 °C |
| Packaging | Bulk |
| RoHS | Compliant |
| Contact Plating | |
| Contact Material(Contact Finish) | |
| Frequency | 850 MHz, 900 MHz, 1.8 GHz, 1.9 GHz |
| Pitch | |
| Core Architecture(core/core processor) | |
| Interface | ADC, GPIO, PWM, UART, USB |
| Memory Size | |
| Memory Type | |
| Number of I/Os | |
| Operating Supply Voltage | 2.8 V |
| Max Supply Voltage | |
| Min Supply Voltage | |
| Operating Supply Current | |
| Data Rate | 7.2 Mbps |
| Gain | |
| Connector Type | |
| RAM Size | |
| Number of Positions | |
| Number of Rows | |
| Row Spacing | |
| Data Bus Width | |
| Standard | Cellular, Navigation |
| Protocol | EDGE, GLONASS, GNSS, GPRS, GPS, GSM, HSPA |
| Supply Voltage | 2.8 V |
Out of Stock
Distributors
--
Unit Price$--
Ext.Price$--
| Qty | Unit Price | Ext.Price |
|---|---|---|
No data | ||
