
| Parameter | Value |
|---|---|
| DC Resistance (DCR) | 130 mΩ |
| Number of Lines | 1 |
| Min Operating Temperature | -55 °C |
| Impedance | 120 Ω |
| Height | 650 µm |
| Max Operating Temperature | 125 °C |
| Width | 500 µm |
| Length | 1 mm |
| Tolerance | 25 % |
| RoHS | Compliant |
| Packaging | Reel |
| Max Current Rating | 1.1 A |
Stock: 6
Distributors
pcbx
Unit Price$0.08928
Ext.Price$0.08928
| Qty | Unit Price | Ext.Price |
|---|---|---|
| 1 | $0.08928 | $0.08928 |
| 10 | $0.06264 | $0.62640 |
| 50 | $0.04869 | $2.43450 |
| 100 | $0.04351 | $4.35100 |
| 500 | $0.03314 | $16.57000 |
| 1000 | $0.02922 | $29.22000 |
| 3000 | $0.02672 | $80.16000 |
| 5000 | $0.02444 | $122.20000 |
| 10000 | $0.01996 | $199.60000 |
