
| Parameter | Value |
|---|---|
| Tolerance | 5 % |
| Packaging | Reel |
| RoHS | Compliant |
| Current Rating | 430 mA |
| DC Resistance (DCR) | 220 mΩ |
| Inductance | 15 nH |
| Saturation Current | 430 mA |
Out of Stock
Distributors
--
Unit Price$--
Ext.Price$--
| Qty | Unit Price | Ext.Price |
|---|---|---|
No data | ||


| Parameter | Value |
|---|---|
| Tolerance | 5 % |
| Packaging | Reel |
| RoHS | Compliant |
| Current Rating | 430 mA |
| DC Resistance (DCR) | 220 mΩ |
| Inductance | 15 nH |
| Saturation Current | 430 mA |
| Qty | Unit Price | Ext.Price |
|---|---|---|
No data | ||