
| Parameter | Value |
|---|---|
| Max Operating Temperature | 120 °C |
| Min Operating Temperature | -45 °C |
| Packaging | Tray |
| RoHS | Compliant |
| Type | Audio |
| Max Supply Voltage | 5.5 V |
| Min Supply Voltage | 2.7 V |
Stock: 769
Distributors
pcbx
Unit Price$2.14829
Ext.Price$2.14829
| Qty | Unit Price | Ext.Price |
|---|---|---|
| 1 | $2.14829 | $2.14829 |
| 10 | $1.81949 | $18.19490 |
| 25 | $1.68931 | $42.23275 |
| 50 | $1.56845 | $78.42250 |
| 100 | $1.45623 | $145.62300 |
| 300 | $1.35204 | $405.61200 |
| 500 | $1.25528 | $627.64000 |
| 1000 | $1.21240 | $1212.40000 |
