
| Parameter | Value |
|---|---|
| Tolerance | 5 % |
| Height - Seated (Max) | 1.45 mm |
| Max Operating Temperature | 125 °C |
| Min Operating Temperature | -40 °C |
| Packaging | Reel |
| RoHS | Compliant |
| Self Resonant Frequency | 4 GHz |
| Type | Wirewound |
| Q Factor | 50 |
| DC Resistance (DCR) | 150 mΩ |
| Shielding | Shielded |
| Inductance | 12 nH |
| Current Rating | 600 mA |
Stock: 1823
Distributors
pcbx
Unit Price$0.10330
Ext.Price$0.10330
| Qty | Unit Price | Ext.Price |
|---|---|---|
| 1 | $0.10330 | $0.10330 |
| 10 | $0.09229 | $0.92290 |
| 50 | $0.08246 | $4.12300 |
| 100 | $0.07315 | $7.31500 |
| 500 | $0.06489 | $32.44500 |
| 1000 | $0.06026 | $60.26000 |
| 3000 | $0.05596 | $167.88000 |
