| Parameter | Value |
|---|---|
| Number of Lines | 1 |
| RoHS | Compliant |
| Length | 1.2 mm |
| Max Operating Temperature | 125 °C |
| Min Operating Temperature | -40 °C |
| Impedance | 50 Ω |
| Height | 0.9 mm |
| Packaging | Reel |
| Width | 1 mm |
| Tolerance | 25 % |
| Max Current Rating | 250 mA |
| DC Resistance (DCR) | 300 mΩ |
Stock: 2
Distributors
pcbx
Unit Price$0.08390
Ext.Price$0.08390
| Qty | Unit Price | Ext.Price |
|---|---|---|
| 1 | $0.08390 | $0.08390 |
| 10 | $0.08189 | $0.81890 |
| 50 | $0.08090 | $4.04500 |
| 100 | $0.07993 | $7.99300 |
