
| Parameter | Value |
|---|---|
| Capacitance | 150 pF |
| Voltage Rating (DC) | 15 kV |
| Tolerance | 20 % |
| Height - Seated (Max) | 12 mm |
| Max Operating Temperature | 105 °C |
| Min Operating Temperature | -30 °C |
| Dielectric | Y6P |
| Packaging | Bulk |
| Voltage Rating | 15000 V (15 kV) |
| RoHS | Compliant |
Stock: 1514
Distributors
pcbx
Unit Price$2.29411
Ext.Price$2.29411
| Qty | Unit Price | Ext.Price |
|---|---|---|
| 1 | $2.29411 | $2.29411 |
| 10 | $1.93046 | $19.30460 |
| 25 | $1.80435 | $45.10875 |
| 50 | $1.68648 | $84.32400 |
| 100 | $1.57631 | $157.63100 |
| 300 | $1.47334 | $442.00200 |
| 500 | $1.37711 | $688.55500 |
| 1000 | $1.33142 | $1331.42000 |
