
| Parameter | Value |
|---|---|
| Max Operating Temperature | 85 °C |
| Min Operating Temperature | -40 °C |
| RoHS | Compliant |
| Max Supply Voltage | 15 V |
| Watchdog Timer | No Watchdog |
| Reset | Active High |
| Reset Timeout | 0 s |
| Packaging | Tray |
| Output Type | Fixed |
Stock: 31
Distributors
pcbx
Unit Price$0.12748
Ext.Price$0.12748
| Qty | Unit Price | Ext.Price |
|---|---|---|
| 1 | $0.12748 | $0.12748 |
| 10 | $0.06374 | $0.63740 |
| 50 | $0.05746 | $2.87300 |
| 100 | $0.05180 | $5.18000 |
| 500 | $0.04632 | $23.16000 |
| 1000 | $0.04142 | $41.42000 |
| 3000 | $0.03704 | $111.12000 |
| 5000 | $0.03136 | $156.80000 |
