
| Parameter | Value |
|---|---|
| Max Operating Temperature | 85 °C |
| Min Operating Temperature | -40 °C |
| Min Supply Voltage | 1.5 V |
| Max Supply Voltage | 12 V |
| Threshold Voltage | 100 mV |
| Watchdog Timer | No Watchdog |
| Type | CMOS |
| Accuracy | 3 % |
| RoHS | Compliant |
| Packaging | Reel |
| Output Type | Adjustable |
Stock: 4363
Distributors
pcbx
Unit Price$0.09908
Ext.Price$0.09908
| Qty | Unit Price | Ext.Price |
|---|---|---|
| 1 | $0.09908 | $0.09908 |
| 10 | $0.04954 | $0.49540 |
| 50 | $0.04439 | $2.21950 |
| 100 | $0.03977 | $3.97700 |
| 500 | $0.03527 | $17.63500 |
| 1000 | $0.03128 | $31.28000 |
| 3000 | $0.02773 | $83.19000 |
| 5000 | $0.02303 | $115.15000 |
