
| Parameter | Value |
|---|---|
| Max Operating Temperature | 85 °C |
| Min Operating Temperature | -40 °C |
| Min Supply Voltage | 900 mV |
| Max Supply Voltage | 6 V |
| Watchdog Timer | No Watchdog |
| Type | CMOS |
| Reset Timeout | 350 ms |
| Accuracy | 2 % |
| RoHS | Compliant |
| Packaging | Reel |
| Output Type | Adjustable |
Stock: 1014
Distributors
pcbx
Unit Price$0.06182
Ext.Price$0.06182
| Qty | Unit Price | Ext.Price |
|---|---|---|
| 1 | $0.06182 | $0.06182 |
| 10 | $0.03091 | $0.30910 |
| 50 | $0.02775 | $1.38750 |
| 100 | $0.02491 | $2.49100 |
| 500 | $0.02236 | $11.18000 |
| 1000 | $0.02007 | $20.07000 |
| 3000 | $0.01803 | $54.09000 |
| 5000 | $0.01649 | $82.45000 |
| 10000 | $0.01509 | $150.90000 |
