| Parameter | Value |
|---|---|
| RoHS | Compliant |
| Packaging | Tube |
| Output Current | 20 A |
| Output Voltage | 600 V |
| Max Operating Temperature | 150 °C |
| Min Operating Temperature | -40 °C |
| Max Supply Voltage | 20 V |
| Min Supply Voltage | -300 mV |
| Operating Supply Current | 150 µA |
| Output Power | 34 W |
Out of Stock
Distributors
--
Unit Price$--
Ext.Price$--
| Qty | Unit Price | Ext.Price |
|---|---|---|
No data | ||
