
| Parameter | Value |
|---|---|
| Max Operating Temperature | 125 °C |
| Min Operating Temperature | -40 °C |
| Packaging | Reel |
| RoHS | Compliant |
| Interface | RS-232 |
| Max Supply Voltage | 3.6 V |
| Min Supply Voltage | 3 V |
| Operating Supply Current | 30 mA |
| Output Configuration | Pre-Driver - Half Bridge (3) |
| Chemistry/Technology | IGBT |
| Applications | General Purpose |
| Function | Controller - Commutation, Direction Management |
| Motor Type - AC, DC | AC, Induction, Synchronous |
Stock: 202
Distributors
pcbx
Unit Price$1.67568
Ext.Price$1.67568
| Qty | Unit Price | Ext.Price |
|---|---|---|
| 1 | $1.67568 | $1.67568 |
| 10 | $1.52851 | $15.28510 |
| 25 | $1.46893 | $36.72325 |
| 50 | $1.41167 | $70.58350 |
| 100 | $1.35664 | $135.66400 |
| 300 | $1.33468 | $400.40400 |
| 500 | $1.31309 | $656.54500 |
| 1000 | $1.29505 | $1295.05000 |
