
| Parameter | Value |
|---|---|
| Max Operating Temperature | 85 °C |
| Min Operating Temperature | -40 °C |
| Packaging | Reel |
| Interface | I²C, RS-232, SPI |
| Max Supply Voltage | 3.6 V |
| Min Supply Voltage | 1.62 V |
| Applications | Appliance |
| Function | Controller - Commutation, Direction Management |
| Motor Type - AC, DC | AC, Synchronous |
Stock: 713
Distributors
pcbx
Unit Price$6.03923
Ext.Price$6.03923
| Qty | Unit Price | Ext.Price |
|---|---|---|
| 1 | $6.03923 | $6.03923 |
| 10 | $4.53113 | $45.31130 |
| 25 | $4.31825 | $107.95625 |
| 50 | $4.02349 | $201.17450 |
| 100 | $3.74887 | $374.88700 |
| 300 | $3.51957 | $1055.87100 |
| 500 | $3.30430 | $1652.15000 |
| 1000 | $2.80331 | $2803.31000 |
