
| Parameter | Value |
|---|---|
| Max Operating Temperature | 125 °C |
| Min Operating Temperature | -40 °C |
| Packaging | Reel |
| RoHS | Compliant |
| Interface | I²C, RS-232 |
| Operating Supply Voltage | 3 V to 3.6 V |
| Max Supply Voltage | 3.6 V |
| Min Supply Voltage | 3 V |
| Output Configuration | Pre-Driver - Half Bridge (3) |
| Chemistry/Technology | Power MOSFET |
| Schedule B | 8542390000 |
| Package Quantity | 2450 |
| Applications | Appliance |
| Function | Controller - Commutation, Direction Management |
| Motor Type - AC, DC | AC, Synchronous |
Stock: 105
Distributors
pcbx
Unit Price$1.75223
Ext.Price$1.75223
| Qty | Unit Price | Ext.Price |
|---|---|---|
| 1 | $1.75223 | $1.75223 |
| 10 | $1.30706 | $13.07060 |
| 25 | $1.19608 | $29.90200 |
| 50 | $1.13339 | $56.66950 |
| 100 | $1.07400 | $107.40000 |
