
| Parameter | Value |
|---|---|
| Max Operating Temperature | 125 °C |
| Min Operating Temperature | -40 °C |
| Packaging | Reel |
| RoHS | Compliant |
| Lifecycle Status | Active |
| Max Supply Voltage | 20.8 V |
| Min Supply Voltage | 10.5 V |
| Mounting Style | Surface Mount |
| lead free status | Lead Free |
| operating temperature | -40.0 °C |
| pin count | 5 |
| rohs status | Compliant |
| supply voltage dc | 21.8 V (max), 10.5 V (min) |
Stock: 3
Distributors
pcbx
Unit Price$0.34886
Ext.Price$0.34886
| Qty | Unit Price | Ext.Price |
|---|---|---|
| 1 | $0.34886 | $0.34886 |
| 10 | $0.28339 | $2.83390 |
| 50 | $0.25008 | $12.50400 |
| 100 | $0.22068 | $22.06800 |
| 500 | $0.20108 | $100.54000 |
| 1000 | $0.19090 | $190.90000 |
