
| Parameter | Value |
|---|---|
| Max Operating Temperature | 125 °C |
| Min Operating Temperature | -40 °C |
| Max Supply Voltage | 15.6 V |
| Min Supply Voltage | 10.6 V |
| RoHS | Compliant |
| Number of Drivers | 1 |
| Rise Time | 80 ns |
| Output Current | 450 mA |
| Fall Time | 45 ns |
| Packaging | Bulk |
| Configuration | Non-Inverting |
Out of Stock
Distributors
--
Unit Price$--
Ext.Price$--
| Qty | Unit Price | Ext.Price |
|---|---|---|
No data | ||
