
| Parameter | Value |
|---|---|
| Memory Size | 32 b |
| Packaging | Tray |
| RoHS | Compliant |
| Min Operating Temperature | -40 °C |
| Max Operating Temperature | 85 °C |
| Interface | Parallel |
| Memory Type | Volatile |
| Max Supply Voltage | 3.6 V |
| Min Supply Voltage | 3 V |
| Frequency | 166 MHz |
| Access Time | 5.4 ns |
Stock: 142
Distributors
pcbx
Unit Price$2.04566
Ext.Price$2.04566
| Qty | Unit Price | Ext.Price |
|---|---|---|
| 1 | $2.04566 | $2.04566 |
| 10 | $1.94237 | $19.42370 |
| 25 | $1.87750 | $46.93750 |
| 50 | $1.81480 | $90.74000 |
| 100 | $1.75419 | $175.41900 |
| 300 | $1.69561 | $508.68300 |
| 500 | $1.63901 | $819.50500 |
