
| Parameter | Value |
|---|---|
| Max Operating Temperature | 95 °C |
| Min Operating Temperature | -40 °C |
| Packaging | Tray |
| RoHS | Compliant |
| Frequency | 400 MHz |
| Interface | Parallel |
| Memory Size | 512 Mb |
| Memory Type | Volatile |
| Max Supply Voltage | 1.9 V |
| Min Supply Voltage | 1.7 V |
| Access Time | 400 ps |
Stock: 163
Distributors
pcbx
Unit Price$5.11248
Ext.Price$5.11248
| Qty | Unit Price | Ext.Price |
|---|---|---|
| 1 | $5.11248 | $5.11248 |
| 10 | $4.74999 | $47.49990 |
| 25 | $4.60636 | $115.15900 |
| 50 | $4.49950 | $224.97500 |
| 100 | $4.38664 | $438.66400 |
| 300 | $4.29288 | $1287.86400 |
| 500 | $4.20113 | $2100.56500 |
| 1000 | $4.11136 | $4111.36000 |
