
| Parameter | Value |
|---|---|
| Max Operating Temperature | 85 °C |
| Min Operating Temperature | -40 °C |
| Packaging | Tray |
| RoHS | Compliant |
| Frequency | 400 MHz |
| Interface | Parallel |
| Memory Size | 512 Mb |
| Memory Type | Volatile |
| Max Supply Voltage | 1.9 V |
| Min Supply Voltage | 1.7 V |
| Access Time | 400 ps |
| Schedule B | 8542320015 |
| Memory Format | DRAM |
| Write Cycle Time - Word, Page | 15 ns |
Stock: 119
Distributors
pcbx
Unit Price$3.38552
Ext.Price$3.38552
| Qty | Unit Price | Ext.Price |
|---|---|---|
| 1 | $3.38552 | $3.38552 |
| 10 | $3.15383 | $31.53830 |
| 25 | $3.05980 | $76.49500 |
| 50 | $3.00423 | $150.21150 |
| 100 | $2.95378 | $295.37800 |
| 300 | $2.85015 | $855.04500 |
| 500 | $2.75015 | $1375.07500 |
| 1000 | $2.65370 | $2653.70000 |
