
| Parameter | Value |
|---|---|
| Max Operating Temperature | 95 °C |
| Min Operating Temperature | 0 °C |
| Packaging | Tray |
| RoHS | Compliant |
| Frequency | 800 MHz |
| Interface | Parallel |
| Memory Size | 2 Gb |
| Memory Type | Volatile |
| Max Supply Voltage | 1.45 V |
| Min Supply Voltage | 1.283 V |
| Access Time | 255 ps |
| Schedule B | 8542320023 |
| Memory Format | DRAM |
| Write Cycle Time - Word, Page | 15 ns |
Stock: 70
Distributors
pcbx
Unit Price$3.52915
Ext.Price$3.52915
| Qty | Unit Price | Ext.Price |
|---|---|---|
| 1 | $3.52915 | $3.52915 |
| 10 | $3.29148 | $32.91480 |
| 25 | $3.19829 | $79.95725 |
| 50 | $3.13503 | $156.75150 |
| 100 | $3.04783 | $304.78300 |
| 300 | $2.95072 | $885.21600 |
| 500 | $2.85671 | $1428.35500 |
| 1000 | $2.76570 | $2765.70000 |
