
| Parameter | Value |
|---|---|
| Memory Size | 16 b |
| Packaging | Tube |
| RoHS | Compliant |
| Min Operating Temperature | -40 °C |
| Max Operating Temperature | 85 °C |
| Memory Type | Volatile |
| Max Supply Voltage | 3.6 V |
| Min Supply Voltage | 3 V |
| Frequency | 166 MHz |
| Access Time | 6 ns |
Stock: 67
Distributors
pcbx
Unit Price$3.64884
Ext.Price$3.64884
| Qty | Unit Price | Ext.Price |
|---|---|---|
| 1 | $3.64884 | $3.64884 |
| 10 | $3.40433 | $34.04330 |
| 25 | $3.30430 | $82.60750 |
| 50 | $3.24190 | $162.09500 |
| 100 | $3.14183 | $314.18300 |
| 300 | $3.04485 | $913.45500 |
| 500 | $2.95086 | $1475.43000 |
| 1000 | $2.85974 | $2859.74000 |
