
| Parameter | Value |
|---|---|
| Max Supply Voltage | 5.5 V |
| Min Supply Voltage | 4.5 V |
| Memory Size | 4 Mb |
| Access Time | 10 ns |
| Memory Type | Volatile |
| Interface | Parallel |
| Max Operating Temperature | 85 °C |
| Min Operating Temperature | -40 °C |
| Packaging | Tray |
| RoHS | Compliant |
Stock: 2
Distributors
pcbx
Unit Price$5.17795
Ext.Price$5.17795
| Qty | Unit Price | Ext.Price |
|---|---|---|
| 1 | $5.17795 | $5.17795 |
| 10 | $5.06141 | $50.61410 |
| 25 | $5.02703 | $125.67575 |
| 50 | $4.99288 | $249.64400 |
| 100 | $4.95903 | $495.90300 |
