
| Parameter | Value |
|---|---|
| Max Operating Temperature | 70 °C |
| Min Operating Temperature | 0 °C |
| Max Supply Voltage | 5.5 V |
| Min Supply Voltage | 2.4 V |
| Interface | Pushbutton, SPI |
| Packaging | Tube |
| RoHS | Non-Compliant |
Stock: 1
Distributors
pcbx
Unit Price$8.20483
Ext.Price$8.20483
| Qty | Unit Price | Ext.Price |
|---|---|---|
| 1 | $8.20483 | $8.20483 |
| 10 | $7.08307 | $70.83070 |
| 25 | $6.65946 | $166.48650 |
| 50 | $6.26119 | $313.05950 |
| 100 | $5.88664 | $588.66400 |
