
| Parameter | Value |
|---|---|
| Frequency Tolerance | 20 ppm |
| Frequency Stability | 20 ppm |
| Load Capacitance | 20 pF |
| RoHS | Compliant |
| Max Operating Temperature | 70 °C |
| ESR (Equivalent Series Resistance) | 80 Ω |
| Min Operating Temperature | -20 °C |
| Height - Seated (Max) | 6 mm |
| Packaging | Bag |
| Frequency | 12 MHz |
Stock: 192
Distributors
pcbx
Unit Price$0.05530
Ext.Price$0.05530
| Qty | Unit Price | Ext.Price |
|---|---|---|
| 1 | $0.05530 | $0.05530 |
| 10 | $0.02765 | $0.27650 |
| 50 | $0.02478 | $1.23900 |
| 100 | $0.02221 | $2.22100 |
| 500 | $0.01920 | $9.60000 |
| 1000 | $0.01659 | $16.59000 |
| 3000 | $0.01577 | $47.31000 |
| 5000 | $0.01499 | $74.95000 |
| 10000 | $0.01411 | $141.10000 |
